RU

Ірина Луценко: "Пацан" сказав, що чоловік буде сидіти до виборів

15.02.2012, 11:34
Ірина Луценко:
Юрій та Ірина Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко вважає, що пропонований прокуратурою термін у чотири з половиною роки потрібен, щоб ізолювати Юрія Луценка від участі в парламентських і президентських виборах. Про це вона заявила в своєму виступі в ході судових дебатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ірина Луценко підкреслила: "Шановний суд, шановна преса, пацани прокурори. Дозволяю собі назвати їх пацанами, тому що їхній керівник і виконавець цього судилища - пацан конкретний. Прекрасно грає мурку, і відповідно, працює за пацанським законом "пацан сказав - пацан зробив". Сказав головний пацан - Луценко буде сидіти у в'язниці, от і сидить мій чоловік вже 417 днів в СІЗО".

За її словами, висунуті прокуратурою обвинувачення незначні. "Але кого це цікавить? Ці звинувачення вчора адвокат Олексій Баганець розбив, і каменя на камені не залишив від того, що тут інкримінувала прокуратура. Що пропонує прокуратура? Дати моєму чоловікові чотири з половиною роки в'язниці. Це рівно стільки, скільки потрібно, щоб ізолювати його від парламентських і президентських виборів ".

Дружина екс-міністра нагадала, що президентські вибори мають відбутися в березні 2015 року. "Пройде перший тур, другий, і тоді Луценко можна буде випускати. Ця ізоляція говорить тільки про одне й характеризує мого чоловіка як харизматичного яскравого політика. За це, в принципі, його зараз і судять", - додала вона.

Нагадаємо, вчора прокуратура зажадала для Луценка чотири роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, позбавленням рангу держслужбовця і конфіскацією майна. Приступлюку - три роки позбавлення волі умовно, штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення рангу держслужбовця і звання майора.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини