RU

Ірині Луценко не дозволили побачення з чоловіком

17.05.2011, 19:35

Дружині екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ірині не вдалося сьогодні отримати дозвіл на відвідування чоловіка. Про це журналістам повідомила сама І.Луценко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Луценко розповіла, що після передачі "справи Луценка" до суду вона весь день провела у Печерському районному суді Києва, намагаючись отримати дозвіл: "Я була в приймальній у Інни Отрош (голова суду, - ред.), я бачила всі матеріали справи, зараз вони реєструються, перевіряються. Наразі справа ще не зареєстрована. Дані тільки вносяться у комп'ютер. Я так розумію, до кінця дня буде комп'ютерний відбір і буде визначено, який суддя буде його розглядати".

За словами І.Луценко, суддя ще не визначений, а прокуратура вже не видає дозволів на відвідування, тому вона звернулася з проханням дати такий дозвіл до голови суду. "Враховуючи такий серйозний стан його здоров'я, щоб я розуміла, як він себе відчуває, я до неї звернулася. Вона мене прийняла, але сказала, що не може порушувати закон, що це не її компетенція, і що дозвіл мені надасть завтра суддя у справі", - наголосила вона.

І.Луценко сподівається, що завтра їй вдасться отримати дозвіл і побачитися з чоловіком.

Незважаючи на відсутність дозволу, І.Луценко сьогодні прибула у лікарню, щоб спробувати передати своєму чоловіку ряд звернень від церков, українських письменників, громадських діячів, політиків із закликом припинити голодовку.

Нагадаємо, Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язненння, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценка перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги. Сьогодні його дружина Ірина Луценко заявила, що лікарі категорично просять екс-міністра припинити голодовку, інакше вони не зможуть його врятувати: "Стан мого чоловіка критичний... Починаються безповоротні процеси".

Сьогодні Генеральна прокуратура України повідомила, що передала "справу Луценка" до Печерського суду Києва для розгляду по суті.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини