RU

Рибак закрив очі на кнопкодавів, - УДАР

18.04.2013, 15:22
Рибак закрив очі на кнопкодавів, - УДАР - Фото
610971462bbdca23caad2b038aa0cd1b.jpg
В опозиції заявляють, що не збираються закривати очі на кнопкодавів. Про це ЛІГАБізнесІнформ сказав перший заступник лідера фракції УДАР Віталій Ковальчук.

Відповідаючи на запитання, чому опозиція не змогла настояти на переголосуванні тих рішень, при ухваленні яких були помічені кнопкодави, Ковальчук сказав: "Ми вимагали, але ви ж бачите, пан Рибак вирішив просто не реагувати на наші заяви з приводу переголосування і взагалі сказав - звертайтесь до комітету. Ми зараз будемо говорити з ним і пояснювати йому норму регламенту, за якою, якщо виявлено факт неперсонального голосування, необхідно переголосовувати питання. Пан Рибак порушує регламент", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Ковальчук заявив, що опозиція продовжить фіксувати голосування регіоналів, в тому числі за допомогою помічників народних депутатів. "Ви ж бачите, що робить Партія регіонів. Вони спеціально встали і голосували стоячи, для того, щоб не можна було відстежити, голосує хтось за іншого чи ні. Ми будемо протидіяти цьому. Це питання, яке ми не спустимо на гальмах", - запевнив він.

Нагадаємо, що сьогодні при голосуванні за проекти постанов про призначення суддів депутати від опозиції заявили про те, що в залі помічені факти неперсонального голосування. Після цього на вимогу двох опозиційних фракцій - Свободи і Батьківщини - було оголошено перерву, проте після перерви переголосування не було.

Досьє на Віталія Ковальчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини