RU

Рибак закрив другу сесію Ради сьомого скликання

05.07.2013, 12:47
Рибак закрив другу сесію Ради сьомого скликання - Фото
Володимир Рибак
Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак закрив другу сесію парламенту сьомого скликання. За його словами, пройшла вона "на високому рівні політичної напруги".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в цілому роботу сесії голова парламенту оцінив задовільно. Він зазначив, що в сесійній залі існує атмосфера президентських виборів 2015 року, і нагадав, що відбудуться вони ще не скоро.

Спікер зазначив, що за 43 дні, які депутати мали працювати в пленарному режимі, пройшло всього 46 пленарних засідань (включаючи ранкові та вечірні). Значна частина часу, відведена для роботи в пленарному режимі, була втрачена через блокування парламентської трибуни.

Рибак зазначив, що за другу сесію прийнято 82 закону, 28 законопроектів у першому читанні, 215 - повернуто в комітети на доопрацювання або відхилені.

Нагадаємо, що друга сесія мала відкритися 5 лютого 2013 року, проте фактично почала свою роботу 22 лютого, оскільки опозиційні фракції блокували роботу Ради, вимагаючи персонального голосування. Рада почала свою роботу тільки після того, як були прийняті зміни до регламенту, що дозволяють забезпечити персональне голосування народних депутатів.

Наступний тиждень депутати, відповідно до календарного плану, повинні працювати в комітетах, а тиждень з 15 по 19 липня - з виборцями в округах. Третя сесія Верховної Ради сьомого скликання розпочне свою роботу 3 вересня 2013 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини