RU

Рибак стурбований зовнішнім виглядом альтернативної Ради

04.04.2013, 14:23
Рибак стурбований зовнішнім виглядом альтернативної Ради - Фото
Володимир Рибак
Про це Володимир Рибак сказав сьогодні в ході виїзного засідання, трансльованого телеканалом Рада.

"Шановні народні депутати, прошу вас сісти. Я розумію, що важко, але в залі є вільні місця, і в людей складається враження, що депутатів немає", - сказав Рибак, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У залі комітетів ВР, в якому проходить засідання, дійсно є вільні місця. При цьому кілька народних депутатів стоять біля вхідних дверей до зали.

Як відзначають спостерігачі, при прийнятті законів на виїзному засіданні депутати порушують норми регламенту. Зокрема, порушення було допущено при прийнятті змін до Митного кодексу України щодо функціонування індустріальних парків. За проект змін до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення та функціонування індустріальних парків) N2084 в першому читанні, за інформацією спікера Рибака, проголосували 228 народних депутатів.

Рибак зазначив, що комітету слід попрацювати над законопроектом. Однак через хвилину поставив його на голосування в цілому, реагуючи на прохання із залу. Достатньої кількості голосів ця пропозиція не набрала. "Закон прийнятий у першому читанні за основу", - сказав Рибак.

Як пояснив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ народний депутат від Батьківщини Руслан Князевич, в тому випадку, якщо голосування за законопроект у другому читанні не набирає потрібної кількості голосів, воно вважається відхиленим. "У мене немає до них питань. Це беспредельщики", - зазначив він, коментуючи дії депутатів, що засідають на Банковій
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини