RU

Рибак підписав рішення Ради про заборону операції "антитерор"

21.02.2014, 10:33
Рибак підписав рішення Ради про заборону операції
Володимир Рибак
Спікер Верховної Ради Володимир Рибак підписав постанову "Про засудження насильства в Україні, що призвело до людських жертв", яку вчора, 20 лютого, ухвалила Верховна Рада. Про це він повідомив сьогодні під час засідання ВР. За постанову проголосувало 236 народних депутатів.

Відповідно до прийнятої постанови, Кабміну, МВС, Міністерству оборони, СБУ, іншим воєнізованим формуванням наказано негайно припинити застосування сили, використання зброї та заборонених спецзасобів.

Забороняється проведення антитерористичної операції, про підготовку до якої оголосила СБУ 19 лютого силовим структурам, органам місцевої влади і об'єднанням громадян заборонено проводити заходи в рамках даної антитерористичної операції.

СБУ наказано скасувати рішення про її проведення.

МВС має негайно припинити блокаду транспортних комунікацій і вулиць у містах та областях і забезпечити співробітників правоохоронних органів в місця їх дислокації. Також в місця дислокації повинні бути повернуті військовослужбовці.

Кабінету міністрів доручено скасувати своє рішення про обмеження в'їзду транспортних засобів до Києва.

Також МВС має забезпечити розумну достатність охорони державних установ, Кабмін та органи влади надати допомогу постраждалим в результаті конфлікту і сім'ям загиблих.

Органи влади та місцевого самоврядування повинні привести всі свої рішення відповідно до Конституції України, а СБУ розібратися із закликами до територіальної цілісності країни.

Також депутати зобов'язали Генпрокуратуру провести розслідування фактів загибелі і поранень учасників конфлікту. Відповідно до постанови  Верховна Рада бере на себе відповідальність за дозвіл громадянського конфлікту і закликає народних депутатів взяти участь у пленарному засіданні парламенту для забезпечення мирного врегулювання кризи.

Також парламент звертається до судів щодо негайного звільнення всіх учасників протестних акцій та припинення їх кримінального переслідування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини