RU

РФ вважає, що постачання зброї в Україну призведуть до війни

25.02.2015, 12:45
РФ вважає, що постачання зброї в Україну призведуть до війни - Фото
Незважаючи на те, що Росія майже щодня відправляє в Донбас військову техніку, росіяни турбуються про американську зброю (фото - ЕРА)
42% росіян вважають, що якщо США почнуть поставки зброї Україна у відповідь на російську військову агресію в Донбасі, світ очікує світова війна. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки.

На переконання третини росіян (35%), головним мотивом здійснення поставок зброї в Україну для США є прагнення США "розв'язати війну". Рідше лунали припущення про те, що Сполучені Штати не хочуть, щоб в Україні встановилася стабільність (6%), бажають послабити Росію (5%).

42% російських громадян упевнені, якщо США будуть озброювати українську армію, це призведе до нової світової війни. Ще 18% вважають, що після поставок зброї Україну очікує продовження військових дій.

Якщо в Україні почнуться поставки зброї із США, 14% респондентів кажуть, що Росії необхідно підтримати проросійських терористів в Донбасі. 10% вважають, що Москві необхідно буде вдатися до дипломатичних шляхів вирішення питання. Ще 8% впевнені, що Росії в такому випадку необхідно озброюватися і готуватися до війни.

Ініціативне всеросійське опитування ВЦВГД було проведено 14-15 лютого 2015 року. Опитано 1600 чоловік в 132 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини