РФ ставить командирами гібридної армії своїх офіцерів - розвідка

30.10.2015, 14:08
РФ ставить командирами гібридної армії своїх офіцерів - розвідка - Фото
Фото: сторінка бойовиків в соцмережі

Щоб ситуація в незаконних збройних формуваннях в Донбасі не вийшла з-під контролю, Москва відряджає в Донбас офіцерів регулярної армії РФ

Виходячи з ускладнення економічної обстановки в Росії, Кремль зменшує обсяги підтримки терористичних організацій ЛНР-ДНР, що призводить до погіршення фінансового та логістичного забезпечення підрозділів і частин так званих "1 і 2 армійського корпусу" гібридної армії, а також впливає на рівень боєготовності окупантів. Такі дані повідомляються в сьогоднішній зведенні Головного управління розвідки (ГУР) України.

Наслідком всього вищепереліченого є істотне зниження морально-психологічного стану особового складу бойовиків, що веде до ускладнення для Москви контролю над бандитами. Для цього на посаду "начштабу 6 окремого мотострілецького полку 2 Армійського корпусу" призначений кадровий офіцер ВДВ ЗС РФ.

Найближчим часом на командирські посади в "полицю" заплановано призначення ще двох російських офіцерів.

Крім цього, командуванням "1 Армійського корпусу" бойовиків створена спецкомісія для перевірки особового складу на предмет вживання наркотичних речовин.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами