RU

РФ сама повинна розплутати український конфлікт - прем'єр Польщі

09.04.2014, 17:19
РФ сама повинна розплутати український конфлікт - прем'єр Польщі - Фото
Дональд Туск
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає Росію відповідальною за дозвіл викликаної нею кризи в Україні і заявляє, що РФ сама повинна виплутатися із цієї ситуації. Про це він заявив у Варшаві журналістам після переговорів з прем'єр-міністром Латвії Лаймдотою Страуюмою.

"Без сумніву, держава, що викликала цей конфлікт, а саме Росія, є відповідальним за деескалацію, яка означає не тільки зменшення напруженості, але прийняття практичних ініціатив, що віддаляють загрозу (військового) конфлікту і дозволяють Україні провести вибори, прийняти нову Конституцію і реформувати країну", - цитує Туска УНІАН.

За його словами, треба чітко сказати, що Росія повинна вжити дій, щоб "виплутатися зі складної ситуації , в якій вона де-факто виявилася". "Найближчі дні і тижні стануть тестом на те, чи зацікавлена ​​Росія у міжнародному співробітництві для дозволу української кризи", - сказав польський прем'єр.

За його словами, Польща підтримує міжнародні переговори за участю інших держав і в різних форматах для мирного вирішення конфлікту в Україні.

На сьогодні в східних регіонах України - Донецькій, Луганській, Харківській областях відбуваються виступи сепаратистів, супроводжувані захопленням адміністративних будівель, порушенням громадського порядку.

Сьогодні директор департаменту інформаційної політики Євген Перебийніс повідомив на брифінгу про те, що Україна має в своєму розпорядженні безперечні докази того, що сепаратистські акції на південному сході України координуються ФСБ і військовою розвідкою Росії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини