RU

РФ повинна реально припинити вогонь в Донбасі - Керрі

05.02.2015, 16:24
РФ повинна реально припинити вогонь в Донбасі - Керрі - Фото
Джон Керрі (фото - facebook.com/president.gov.ua)
Російська Федерація повинна негайно припинити військову підтримку бойовиків на території Донбасу і сісти за стіл переговорів. Про це за підсумками зустрічі з президентом Петром Порошенком заявив держсекретар США Джон Керрі, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Росія повинна зробити свій вибір - не тільки на словах, вони повинні показати це діями, здійснити кроки для виконання мінських угод, які вони теж підписали. З того часу відбувається тільки збільшення насильства, гинуть мирні жителі", - зазначив він.

Керрі підкреслив, що РФ повинна виконувати свої зобов'язання з припинення вогню.

"Російська Федерація повинна негайно припинити цю військову підтримку сепаратистів і сісти за стіл переговорів, щоб досягти політичного рішення... В першу чергу, потрібно реально припинити вогонь - не просто на папері, необхідно відвести важке озброєння від лінії припинення вогню, щоб воно не було загрозою мирним жителям. Потрібно вивести війська за межу кордону, необхідно закрити кордон, щоб танки і війська не потрапляли на територію України, необхідно поважати суверенітет України", - заявив держсекретар США.

Керрі також вказав на необхідність повного обміну полоненими.

"США і Обама готові допомагати всім сторонам. Той факт, що Меркель і Олланд також прибувають з візитом, підкреслює, що США, Франція, Німеччина та інші партнери закликають Росію до цих кроків без зволікання. Саме так буде припинений цей конфлікт, це наш вибір", - підкреслив він.

На думку американського дипломата, війна в Донбасі може бути припинена лише в тому випадку, якщо буде відведено зброю, а сторони сядуть за стіл переговорів.

"Це єдиний спосіб для РФ уникнути міжнародної ізоляції", - упевнений Керрі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини