RU

РФ пообіцяла повернути Україні військове майно з Криму

03.04.2014, 12:48
РФ пообіцяла повернути Україні військове майно з  Криму - Фото
Володимир Путін (фото - government.ru)
Росія підтвердила готовність до передачі Україні військового майна Збройних сил України, яке залишилося  в Криму,  повідомив сьогодні МЗС Росії.

У заяві наголошується, що 2 квітня російський МЗС направив ноту посольству України в РФ, в якій Москва повідомила про набуття чинності 2 квітня Федерального закону "Про припинення дії угод, що стосуються перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України".

Таким чином, грунтуючись на статтях 61 і 62 Віденської конвенції про право міжнародних договорів 1969 року, російська сторона повідомила Україну про припинення дії чотирьох міжнародних договорів: угода між Російською Федерацією і Україною про параметри розділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року; угода між Російською Федерацією і Україною про статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 28 травня 1997 року; Угода між Урядом Російської Федерації та Урядом України про взаєморозрахунки, пов'язані з розділом Чорноморського флоту і перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, від 28 травня 1997 року; угода між Російською Федерацією і Україною з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21 квітня 2010 року.

При цьому в ноті зазначено, що припинення дії договорів не порушує фінансових зобов'язань, що виникли в період їх дії та підлягають погашенню. МЗС РФ готовий шляхом переговорів з Україною вирішити питання, пов'язані з практичними наслідками припинення їх дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія намагається під виглядом повернення техніки Збройних сил України в Криму відправити в Україну "непотрібний металобрухт".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини