RU

РФ буде прагнути відновлювати відносини з Україною - Путін

16.04.2015, 14:12
РФ буде прагнути відновлювати відносини з Україною - Путін - Фото
Володимир Путін
Росія прагнутиме відновлювати відносини з Україною. Про це сказав президент РФ  Володимир Путін, відповідаючи на запитання громадян у рамках прямої лінії.

Путін заявив, що російська сторона зацікавлена, щоб економіка України вийшла з кризи. "Тому що це наші сусіди, це наші партнери. І ми зацікавлені, щоб на наших кордонах був спокій і порядок, а ми мали можливість налагоджувати і розвивати економічні зв'язки з благополучним партнером", - сказав президент РФ.

Відповідаючи на питання про так звані знижки на газ, Путін сказав: "Ми не зобов'язані цього робити. Але вважаємо, що це доцільно і йдемо на зустріч".

"У нас непроста ситуація (в економіці), але там же (в Україні) - вкрай погана. Підприємства зупиняються... Але життя складається так, як це є. Ми будемо прагнути до того, щоб відновлювати відносини з Україною. Це відповідає нашим інтересам" , - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини