30.10.2018, 17:29

РФ заявила про обмін з Україною затриманими моряками

РФ заявила про обмін з Україною затриманими моряками - Фото
Фото: Кримінформ

В офісі російського омбудсмена заявили, що моряки з "Норд" вже в Криму - їх відпустили в обмін на українців з судна ЯМК-0041

Реклама
Реклама

Сімох українських моряків з судна ЯМК-0041 обміняли на сімох моряків судна "Норд", який під російським прапором був затриманий в Азовському морі. Про це повідомив російський  ТАСС  з посиланням на уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову.

Екіпаж "Норд" вже в окупованому Криму, стверджує російська уповноважена, але капітан судна Володимир Горбенко залишається в Україні - тут проти нього відкрито кримінальну справу.

Реклама

4 травня 2018 року у тимчасово окупованому Криму на захід від мису Тарханкут окупанти "за незаконний промисел камбали-калкана" затримали українське риболовецьке судно ЯМК-0041 з портом приписки в Очакові. Окупанти заарештували капітана, моряків утримували в нелюдських умовах.

Судно "Норд" затримали 25 березня 2018 року в українських водах Азовського моря під прапором РФ. В кінці серпня прокуратура закінчила досудове розслідування у кримінальній справі проти капітана Володимира Горбенка. Він звинувачується в незаконному рибному промислі.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама