РФ підписала вирок собі: Порошенко про судилище над Сущенком

РФ підписала вирок собі: Порошенко про судилище над Сущенком - Фото
Петро Порошенко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
04.06.2018, 17:45

Президент України назвав "безпрецедентним цинізмом" незаконний вирок українському журналісту

Президент України Петро Порошенко заявив, що винісши незаконний вирок українському журналісту Роману Сущенку - 12 років колонії суворого режиму, Кремль підписує вирок сам собі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Безпрецедентний цинізм російського суду, який за надуманими звинуваченнями засудив українського журналіста Романа Сущенка, доводить - кремлівський режим не зупиниться ні перед чим у своїй спробі зламати дух українців", - сказав він.

Такими вироками, впевнений президент, Москва "демонструє панічний страх, підписується у власній агресії проти України і виносить вирок собі".

За словами Порошенка, Кремль відповість за свої вчинки.

Сьогодні, 4 червня, Московський міський суд виніс вирок журналісту інформагентства Укрінформ Роману Сущенку, який незаконно утримується в столичному російському СІЗО - 12 років колонії суворого режиму.

У МЗС назвали вирок незаконним і вимагають звільнити українського журналіста.

30 вересня 2016 року в Москві ФСБ затримала власного кореспондента ІА Укрінформ у Франції Романа Сущенка. Йому пред'явили звинувачення в "шпигунстві" і заявили, що Сущенко - "співробітник ГУР". У розвідці це спростували. Російські прокурори вимагали для нього 14 років колонії суворого режиму. Під час "останнього слова" Сущенко не визнав провину і попросив винести йому виправдувальний вирок.