RU

Результати перевірки доходів топ-чиновників відклали на місяць

25.04.2017, 14:18
Результати перевірки доходів топ-чиновників відклали на місяць - Фото
2f884f16da66db2b1533660e3533b240.jpg
Національне агентство з питань запобігання корупції продовжило на місяць період перевірок електронних декларацій чиновників за 2015 рік, який розпочався 23 лютого. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

На необхідності продовження термінів наполіг відповідальний за напрямок перевірки е-декларацій член НАЗК Руслан Радецький. На його думку, підстави для цього - "відсутність усіх необхідних відповідей на запити НАЗК за вказаною в деклараціях інформації та обробка отриманих пояснень".

Читайте також: Проведення експертизи Реєстру е-декларацій відклали

При цьому глава Нацагентства Наталія Корчак зазначила "відсутність об'єктивних причин про продовження терміну перевірки декларацій чиновників з уряду", розкритикувавши "неналежний рівень організації роботи" Департаменту фінконтроля і моніторингу способу життя.

"Перевірка зазначених декларацій триває 60 календарних днів. Рішення, за якими розпочато повну перевірку декларацій керівництва держави за 2015 рік, члени НАЗК прийняли на засіданні 22 лютого 2017 року", - резюмували у відомстві.

Читайте також: Робочий день чиновників із зарплатою в 200 тис триває 4 години - ЗМІ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини