RU

Результати голосування за КПК хочуть скасувати

20.04.2012, 16:24
Результати голосування за КПК хочуть скасувати - Фото
Володимир Литвин
У парламенті зареєстрований законопроект про скасування результатів голосування щодо прийняття Кримінально-процесуального кодексу, повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

"Уже є звернення, проект постанови про скасування результатів голосування про прийняття відповідного закону й розгляду його в режимі голосування", - сказав він у п'ятницю в ході робочої поїздки в Новоград-Волинський, кажучи про те, коли може бути закінчено технічне узгодження тексту документа, він буде підписаний і направлений на підпис президенту, передає Інтерфакс-Україна.

Литвин повідомив, що перенаправив відповідний проект постанови в регламентний комітет Верховної Ради.

"Я переконаний, що цей проект постанови, сама його ідея, не буде підтримана, оскільки автору цього документа, як мінімум, потрібно було бути в сесійній залі на момент прийняття КПК, а не вчити нас, як любити батьківщину й відповідально працювати здалеку", - сказав Литвин.

За його словами, головному юридичному управлінню парламенту треба ще один тиждень "напруженої роботи" для того, щоб точно вивірити текст документа з тими поправками, які були підтримані в ході розгляду й голосування в другому читанні, а також вичитати текст на предмет можливих граматичних помилок.

"Як ви розумієте, документ надзвичайно складний. Навіть з точки зору граматики, потрібно фахівцям дуже уважно його вичитати, звірити зі стенограмою, оскільки текст повинен бути на 100% автентичним, щоб не виникало різного роду заяв і звернень", - сказав Литвин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини