Результати детектора: "Слуга" мучиться через брак знань для ВР

24.10.2019, 15:40
Результати детектора:
Жанета Половнікова (Фото - скриншот із відео ZIK)

Голова науково-методичної ради Всеукраїнської асоціації поліграфологів Жанета Половнікова заявила, що за попередніми результатами детектора брехні народний депутат від Слуги народу Олег Марусяк мучиться докорами сумління через "недостатність освіти та знань для роботи в Раді". Про це Половнікова заявила після проведення дослідження.

За її словами, Марусяк не отримував ніякої незаконної винагороди й нікого з колег по партії не підозрює в тому, що вони могли взяти хабар.

"Отримані певні реакції, що свідчать, що досліджувана особа картає себе, бо вважає, що має недостатній рівень освіти і знань для роботи у Верховній Раді. Більше ніякої прихованої інформації не було, крім того, що шановний пан депутат вважає, що має обмаль знань для такої роботи", - заявила Половнікова.

Вона уточнила, що остаточні результати дослідження будуть відомі 25 жовтня у другій половині дня.

  • САП відкрила кримінальне провадження за фактом можливого отримання 11 народними депутатами з парламентського податкового комітету хабара в розмірі $30 000.
  • Пройти поліграф зажадав від депутатів фракції СН, що входять до фінансового комітету Ради, президент Володимир Зеленський, після того, як група депутатів із президентської фракції, на чолі з Дубінським, завалила в комітеті антикорупційний законопроект.

Читайте також: Поліграф і $30 тисяч для "слуг народу". Що сталося у фракції Зеленського

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю