RU

Резолюція ЄП - це яскрава червона картка, - екс-голова МЗС

25.05.2012, 10:02
Резолюція ЄП - це яскрава червона картка, - екс-голова МЗС - Фото
Володимир Огризко
Остання резолюція Європейського парламенту щодо України є червоною карткою, яка може надовго виключити країну з європейського демократичного простору, заявляє колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко.

"Третя резолюція України поспіль - це тричі ганьба для України. Уявіть собі резолюцію по Польщі або по Чехії, або по Словаччині. Розумієте, нас уже довели до стадії, коли по нас, як артпідготовкою дають резолюції. Наша держава вже знищили іміджеві дії нинішньої влади", - сказав екс-міністр в ефірі 5 канала.

"На мою думку - це, дійсно, вже не жовта, а яскраво червона картка, це вже означає, що Рубікон перейдено, що будь-який наступний крок у такому напрямку буде означати, що цю країну вже видалять з поля, якщо користуватися футбольною термінологією. Ми тоді будемо витіснені з європейського демократичного простору надовго ", - зазначив Огризко.

Депутат від БЮТ Сергій Соболєв схожим чином оцінив резолюцію Європейського парламенту. За його словами, це, фактично, вирок нинішнй українській владі. "Фактично, на сьогоднішній день ми потрапили в ситуацію, коли це навіть не ультиматуми - це на сьогоднішній день вирок влади де говорять: політичні ув'язнені, відсутність верховенства права, немає правосуддя неупередженого, прокуратура діє мотивоване", - сказав Соболєв.

Як повідомлялося, він також заявив, що правляча більшість винесла на розгляд законопроект про мови і організувала бійку в парламенті,  щоб відвернути увагу від останньої резолюції Європейського парламенту по Україні.

Нагадаємо, 24 травня Європейський парламент закликав українську владу звільнити "ув'язнених, які були засуджені за політичними мотивами". Про це йдеться в прийнятій резолюції. Європарламент також засудив "той факт, що українська влада порушила нові політично мотивовані справи проти Тимошенко та інших".

Досьє на Володимира Огризка

Досьє на Сергія Соболєва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини