RU

Режим Януковича отримав по заслугах, - БЮТ про резолюцію ПАРЄ

27.01.2012, 12:33
Режим Януковича отримав по заслугах, - БЮТ про резолюцію ПАРЄ - Фото
d11d7119a351dc09fb832588337de6fd.jpg
Парламентська асамблея Ради Європи об'єктивно відобразила в своїй резолюції українську дійсність. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив заступник глави фракції БЮТ у Верховній Раді України Сергій Соболєв, коментуючи вчорашню резолюцію ПАРЄ щодо ситуації в Україні.

"ПАРЄ - це структура, авторитет якої виходить далеко за межі Європи. Це організація, яка об'єднує всі країни, які географічно входять до Європи. Виняток становить Білорусь, членство якої в ПАРЄ припинено", - зазначив Соболєв.

За його словами, вчорашня резолюція щодо ситуації в Україні стала "відображенням того, що реально відбувається в Україні, де режим Януковича перекреслив всі демократичні перетворення, які були отримані в останні роки".

"Резолюція містить об'єктивний і всебічний аналіз того, що відбувалося в нашій країні в останні два роки. Дано чітку оцінку режиму Януковича, який взяв під особистий контроль все - суди, правоохоронну систему, посилив і очолив корупцію", - додав політик.

У резолюції, за словами депутата, також дана оцінка "розправі над політичними опонентами Януковича». «Дано чітку оцінку незаконному переслідуванню Тимошенко, Луценка, Іващенка. У ПАРЄ вимагають звільнити опозиціонерів і загрожують режиму санкціями", - додав Соболєв.

При цьому, коментуючи позицію МЗС України, де резолюцію ПАРЄ назвали "перемогою збалансованих оцінок і здорового глузду", політик зазначив: "Я розумію, що МЗС соромно зустрічатися зі своїми колегами в Європі, де їм постійно говорять про незаконність перебування цілого ряду політичних ув'язнених у в'язницях і колоніях, коли їм говорять про порушення прав людини. Я думаю, в цьому плані МЗС підтримує вимоги ПАРЄ і обов'язково їх виконає".

Нагадаємо, вчора ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи вимагають випустити Тимошенко і Луценка, а також допускають можливість застосування санкцій проти України у разі невиконання положень резолюції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини