RU

Режим припинення вогню залишається в силі - рішення РНБО

05.11.2014, 13:54
Режим припинення вогню залишається в силі - рішення РНБО - Фото
Андрій Лисенко
РНБО на вчорашньому засіданні залишив в силі режим припинення вогню. Про це сьогодні на брифінгу повідомив спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Лисенка, Радою національної безпеки і оборони запропоновано конкретні заходи щодо удосконалення управління сектором безпеки і його розвитку у відповідності зі сформованою ситуацією. "РНБО рекомендувало президентові внести до Верховної Ради України проект закону про скасування закону України про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. РНБО також доручив правоохоронним органам вжити вичерпних заходів щодо виявлення організаторів та спостерігачів на так званих виборах в окремих районах Донецької та Луганської областей", - сказав він.

Крім цього, за словами Лисенка, РНБО доручила Кабінету міністрів розробити законопроект про особливий порядок ведення економічної діяльності в цих районах. Кабміну також доручено налагодити поставки гуманітарної допомоги громадянам України, які перебувають на територіях, підконтрольних терористам.

"Окрему увагу було приділено питанням зміцнення державної безпеки. Зокрема, рада доручила Державній прикордонній службі налагодити ефективний контроль переміщення населення через лінію зіткнення, а також активізувати зведення фортифікаційних інженерних споруд", - додав він.

Також Лисенко повідомив, що на засіданні РНБО обговорювалися питання енергетичної безпеки. Зокрема, заходи по підвищенню енергоефективності комунального сектора, промислових підприємств та удосконалення обліку спожитого тепла.

Відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи зберігається режим припинення вогню, Лисенко сказав: "Протокол, підписаний в Мінську 5 вересня, а також меморандум, підписаний в Мінську 19 вересня, залишаються в силі. Тому режим припинення вогню також залишається в силі. Але президентом України віддано розпорядження щодо посилення блок-постів як технікою, так і особовим складом, а також по підвищенню уваги до всіх рухам, які здійснює Російська Федерація, в тому числі це стосується переміщення військової техніки та особового складу".

Нагадаємо, з моменту оголошення режиму припинення вогню в зоні АТО загинули понад 100 українських солдатів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини