RU

Резервістам заборонили розривати контракти під час війни

18.05.2015, 15:58
Резервістам заборонили розривати контракти під час війни - Фото
765786bd8f122de674e174e50e7c44b8.jpg

Українським військовослужбовцям відтепер заборонено розривати контракти про проходження служби у військовому резерві в особливий період. Відповідні зміни до Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві ЗСУ схвалив президент Петро Порошенко.

"Контракт про проходження громадянином України служби у військовому резерві не може бути припинений (розірваний) в особливий період, а громадянин, який його уклав і зарахований у військовий оперативний резерв першої черги, продовжує службу у військовому резерві на умовах, визначених законодавством, до завершення особливого періоду", - йдеться в документі.

Під час особливого періоду військовослужбовці, які були звільнені зі строкової військової служби, військової служби за призовом з мобілізації, на особливий період, в обов'язковому порядку зараховуються до військового оперативного резерву першої черги. Тільки після завершення особливого періоду контракт на проходження служби у військовому резерві може бути укладений в добровільному порядку.

Порядок організації призову резервістів військового оперативного резерву першої черги визначається Генштабом ВСУ.

Джерело: Укрінформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини