RU

Рейтингу Януковича прогнозують зниження

30.04.2010, 13:55

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко впевнений, що після ратифікації "харківського пакту", рейтинг Президента України Віктора Януковича почне знижуватися.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі А.Гриценка, політик зазначив: "Ратифікація "харківського пакту" - це перший і поки єдиний законопроект, який вніс Янукович. Таким першим кроком він розколов парламент і ще більше розколов суспільство".

За словами народного депутата, за два місяці глава держави не вніс на розгляд парламенту жодного законопроекту, який був би спрямований на виконання його виборчої програми. "Сьогодні Янукович йде тим же згубним шляхом, яким йшов Ющенко, втрачаючи найважливіші дні, тижні і місяці, коли рейтинг підтримки найбільший. І я стверджую (а чесна соціологія це підтвердить): з моменту ратифікації скандального пакту рейтинг Януковича абсолютно об'єктивно почне знижуватися, пік максимальної підтримки був досить високий, але вже пройдений, він позаду", - наголосив А.Гриценко.

Нагадаємо, напередодні Президент України підписав Закон про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні, а також Закон про Державний бюджет на 2010 рік.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини