RU

"Рейтингоносці" не хочуть слухати ПАРЄ, - Литвин

06.02.2012, 14:07
Володимир Литвин
Змін до закону про вибори народних депутатів до парламентської кампанії, швидше за все, не буде - "рейтингоносці" категорично проти. Про це заявив спікер Верховної Ради України Володимир Литвин сьогодні на брифінгу.

"Рейтингоносці" категорично проти того, щоб вносилися зміни до закону про вибори, і не тому, що цей закон їх влаштовує, а тому що вони розуміють, що якщо почнеться процес змін, то дійдуть до процентного бар'єру, і буде поставлено питання про зниження бар'єру . Але ви ж прекрасно розумієте, що вже все підрахували. Підрахували, який отримають приз за рахунок того, що міноритарні партії не пройдуть до Верховної Ради України", - сказав Литвин, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер парламенту також зазначив, що, на його думку, не буде зацікавленості в тому, щоб вносити зміни в даний закон. "Я це вже зараз бачу по настроях, незважаючи на відповідну рекомендацію Парламентської асамблеї Ради Європи", - додав він.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради, лідер Народної партії Литвин прогнозував, що депутати можуть внести зміни в закон про вибори народних депутатів. Він зазначав, що депутати можуть переглянути прохідний бар'єр для партій у бік його зменшення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини