RU

Рейтинги Януковича повільно знижуються, - соціолог

17.06.2013, 17:44
Рейтинги Януковича повільно знижуються, - соціолог - Фото
Віктор Янукович
Про це в   інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ сказав гендиректор КМІС Володимир Паніотто, коментуючи результати свіжого опитування.

Відповідаючи на питання про те, якими є рейтингові тенденції чинного президента, Паніотто зазначив, що рейтинг Віктора Януковича "повільно знижується". "Але дані опитувань щодо першого туру не надто показові. Чи випередить Віталій Кличко в першому турі Януковича - залежить від того, хто буде у виборчому списку", - сказав він.

За словами Паніотто, зараз соціологи "можуть лише моделювати різні варіанти і намагаються вгадати". "Наприклад, в середині травня проводив дослідження Центр Разумкова. За його даними, Янукович набирає 18%, Кличко - 12%. Чому така різниця? Тому що учасникам опитування запропонували інший список претендентів на президентський пост. Наприклад, у їхньому списку опитування є Юлфя Тимошенко, яка відбирає відсотки у Кличка. А якщо, наприклад, додати до списку прізвища тих, кого можуть підтримати на сході, наприклад, прізвища Сіргія Тігіпка і МиколиАзарова, то вийде опитування, де Янукович особисто значно втратить підтримку, поділивши її з соратниками. Соціологи в значній мірі поки самі моделюють рейтинги", - додав соціолог.

Читайте також:
Паніотто: Рейтинг Кличка росте, але підтримка ненадійна

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини