RU

Рейтинг свободи ЗМІ: в Україні гірше, ніж в Молдові та Вірменії

12.11.2013, 16:59
Рейтинг свободи ЗМІ: в Україні гірше, ніж в Молдові та Вірменії - Фото
Фото: mediafreedomwatch.org
Україна опинилася на четвертому місце в Індексі свободи ЗМІ серед країн Східного партнерства , який оприлюднила громадська організація Інтерньюз - Україна .

За словами координатора проекту Наталії Сад,  індекс свободи ЗМІ проводився за чотирма категоріями: політика, практика, телебачення, Інтернет і нові медіа. Трійку лідерів рейтингу склали Молдова, Грузія та Вірменія. Україна посіла четверте місце, за нею йдуть Азербайджан і Білорусь .

Як повідомила Сад, четверте місце України обумовлено недосконалістю законодавства, а також тим, що воно системно порушується.

У свою чергу головний редактор сайту проекту Eastern Partnership Media Freedom Watch Анатолій Марциновський заявив, що серед головних подій, які негативно впливають на свободу слова в Україні, є кібератаки на поштові скриньки журналістів та медіа-експертів, створення клонів популярних незалежних видань і часті випадки нападу і тиску на журналістів, в результаті яких винні залишаються безкарними.

Нагадаємо  за рівнем свободи слова у світі Україна торік розділила 131-133-е місця з Замбією і Південним Суданом і ледь утрималася в категорії частково вільних.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини