RU

Рейтинг партії Януковича вищий, ніж у Тимошенко без Яценюка

15.05.2012, 14:02
Рейтинг партії Януковича вищий, ніж у Тимошенко без Яценюка - Фото
df733deed38ac3093291ab3dff55407a.jpg
Рейтинг провладної Партії регіонів на даний момент в півтора рази вищий за рейтинг опозиційної Батьківщини. Про це свідчать результати дослідження громадської думки, проведеного компанією Research & Branding Group з 25 квітня по 10 травня 2012 року.

Як повідомляє прес-служба Research & Branding Group, у разі проведення виборів до Верховної Ради найближчої неділі виборчий бар'єр за партійними списками подолали б п'ять партій: Партія регіонів (18%), Батьківщина (12%),
УДАР (9%), Фронт змін (8%) і Комуністична партія України (5%).

R_1.jpg

При цьому до об'єднання Батьківщини та Фронту змін з метою створення єдиного партійного списку і узгодження кандидатів на мажоритарних округах позитивно ставляться 26% респондентів, а негативно - 23%. У третини жителів країни (32%) до цього об'єднавчого процесу відношення нейтрально-байдуже.

Кожен третій українець (33%) в цілому позитивно ставиться до практики об'єднання різних політичних сил, тоді як протилежне ставлення до цього сформувалося у кожного десятого жителя країни (12%). У кожного другого виборця ставлення до міжпартійним об'єднавчим процесам нейтрально-байдуже (48%).

Третина виборців на сьогоднішній день або не збираються брати участь в голосуванні (20%), або не визначилися зі своїм вибором (17%).

Дослідження було проведено методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і Криму. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2077 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини