RU

Репортери без кордонів: Нове керівництво ТВі веде себе негідно

26.04.2013, 13:34
Репортери без кордонів: Нове керівництво ТВі веде себе негідно - Фото
Новий інвестор ТВі Олександр Альтман і директор каналу Артем Шевченко
Організація Репортери без кордонів засуджує зміну керівництва телеканалу ТВі і заявляє, що нові власники поводяться неналежно, повідомляє Незалежна медіа-профспілка України.

"Ми вважаємо негідним звернення нового керівництва з журналістами незалежної телекомпанії. Ми наполегливо закликаємо нове керівництво визнати профспілку журналістів ТВі, і задовольнити її вимоги", - заявляють в організації.

Серед вимог - надати всю інформацію про нових власників, відновити старий розклад програм і скасувати необгрунтоване звільнення ведучого каналу Павла Шеремета.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Була звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Шевченка, до недавніх пір - ведучий програми "Знак оклику!". Як доказ законності рішень прес-служба каналу розмістила документ із зборів каналу. Шевченко був внесений до держреєстру як правомочний гендиректор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою

<a href="http://liga.net/">Источник</a>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини