RU

Релігійні лідери закликали політиків подбати про "здоров'я" Землі

01.09.2017, 13:58
Релігійні лідери закликали політиків подбати про
Папа римський Франциск (фото - ЕРА)

Релігійні авторитети закликали політичних лідерів до спільної боротьби з кліматичними змінами. Папа римський Франциск і патріарх константинопольський Варфоломій переконані, що "здоров'я" місцеперебування людства погіршується, і це в першу чергу б'є по найбільш вразливих категоріях населенняпише Reuters.

"Ми наполегливо закликаємо всіх, хто несе соціальну, економічну, політичну і культурну відповідальність, почути заклик Землі і подбати про потреби людей, які опинилися на узбіччі життя", - заявили Франциск і Варфоломій.

"В першу чергу", сказали лідер 1,2 млрд католиків і лідер 300 млн православних, потрібно відреагувати на "заклики мільйонів і підтримати світовий консенсус в ім'я порятунку нашого пораненого творіння".

Агентство зазначило, що заява релігійних діячів ні до кого конкретно не адресована.

31 травня 2017 року Трамп повідомив, що збирається вийти з Паризької угоди по клімату. У липні президент Франції Емманюель Макрон заявив, що сподівається на зміну думки американського колеги з цього приводу.

Шість країн-членів G7 підтвердили свою готовність виконувати умови угоди, тобто всі, крім Трампа. Вони зажадали від президента США дотримуватися пунктів документа.

Паризька угода - документ в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, що регулює заходи щодо зниження вуглекислого газу в атмосфері з 2020 року. Угоду була підготовлено замість Кіотського протоколу. Метою угоди є "активізувати здійснення" Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату, зокрема, стримати зростання глобальної середньої температури "набагато нижче" 2°C і "докласти зусиль" для обмеження зростання температури величиною 1,5°C.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини