RU

Ректора Мельника завтра примусово доставлять до Печерського суду

31.07.2013, 13:54
Ректора Мельника завтра примусово доставлять до Печерського суду - Фото
Петро Мельник в суді 29 липня (фото - radiosvoboda.org)
Печерський суд постановив примусово доставити ректора Податкової академії Петра Мельника на завтрашнє засідання. Відповідне рішення зачитала суддя Марія Пилаєва.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в рішенні зазначається, що оскільки дані про стан здоров'я підозрюваного були суперечливими, суддя доручила слідчому забезпечити огляд Мельника фахівцями і надати суду висновок, так як він не з'явився на судове засідання 30 липня.

На наступне судове засідання, 31 липня, підозрюваний також не з'явився у зв'язку з перебуванням у відділенні інтенсивної терапії Ірпінської міської лікарні. Відповідно до інформації слідчого, від проведення огляду фахівцями Мельник відмовився.

Враховуючи ці обставини, суд порахував, що немає належних, достатніх і об'єктивних даних про неможливість участі підозрюваного у розгляді справи, і приходить до висновку про неповажної причини неявки. "Враховуючи вищевикладене, суддя-слідчий вважає, що відповідно до статті 187 КПК є підстави для застосування до підозрюваного Мельника приводу для участі в даному судовому засіданні", - сказала вона.

Суддя постановила застосувати до Мельника привід в судове засідання для розгляду клопотання слідчого про запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в судове засідання 1 серпня 2013 року на 10:00.

Нагадаємо, Петра Мельника затримали під час отримання хабара за вступ до вузу абітурієнтів - 40 і 80 тисяч гривень. Крім того, під час обшуку в кабінеті вилучили ще $30 тисяч.

29 липня в Печерський районний суд Києва Мельнику до суду викликали машину швидкої допомоги і відвезли до лікарні. Суд зобов'язав Мельника сьогодні з'явитися на засідання, щоб знову спробувати обрати запобіжний захід. Але Мельник сьогодні не приїхав до суду, а його адвокат заявив, ректора готують до операції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини