RU

Ректор Петро Мельник: Ніхто не примушує студентів голосувати

07.09.2012, 15:51
Ректор Петро Мельник: Ніхто не примушує студентів голосувати - Фото
Петро Мельник (фото - asta.edu.ua)
Народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник заперечує повідомлення про те, що змусить студентів голосувати за себе на виборах до парламенту. Про це він сказав УНН.

Коментуючи інформацію ЗМІ, що відбуваються масові "міграції" студентів у Ірпінь з метою їх прописки у гуртожитках для забезпечення голосів під час виборчої кампанії, Мельник зазначив, що до 28 жовтня близько 1200 студентів та курсантів денної форми навчання не змінять місця своєї реєстрації (прописки) з різних причин - через перебування на житловому обліку, а також небажання втрачати певні соціальні пільги за місцем проживання батьків.

"Кожен рік для студентів, які навчаються на заочній формі навчання в університеті, проходить установча сесія в період з 01 жовтня по 11 листопада. Це не пов'язано з виборами, як стверджують представники деяких політичних сил. Вони, напевно, переплутали звичайну сесію з виборчим процесом" , - запевнив Мельник. За його словами, 28 жовтня в Ірпені будуть перебувати 1002 студента заочної форми навчання.

"Кожний громадянин України має непорушне право - право голосу. Місце проживання виборця не може змінити букву закону", - зазначив Мельник. "Через небажання і фінансову неспроможність їхати заради голосування на 1-2 дні в різні області України, студенти виявили бажання голосувати за місцем навчання, тобто в Ірпені", - додав він.

Мельник повідомив, що близько 1929 студентів та курсантів університету зареєстровані не за місцем навчання, а за місцем проживання - в різних областях України. Зараз вживаються заходи щодо реєстрації першокурсників за місцем навчання, що дозволить змінити виборчу адресу.

Нагадаємо, про тиск на студентів та їх батьків з боку керівництва університету написала Українська правда. Центральна виборча комісія попросила Генпрокуратуру перевірити цю інформацію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини