RU

Рекомендації лікарів з ФРН і Україною мало відрізняються, - МОЗ

16.02.2012, 07:48
Рекомендації лікарів з ФРН і Україною мало відрізняються, - МОЗ - Фото
e253793c42344aacab13c488b6c872c1.jpg

Рекомендації німецьких лікарів, дані ними після обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко, мало відрізняються від раніше наданих рекомендацій українських медиків, стверджує глава спільної медичної комісії, заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко.

"Від німецьких лікарів є попередні рекомендації. Наскільки мені відомо, вони мало чим відрізняються від рекомендацій, що давалися фахівцями з нашої країни, які надавали консультації з неврології та нейрохірургії", - сказала в середу журналістам чиновниця, передає Інтерфакс-Україна.

Однак вона ухилилася від відповіді на питання, чи можна говорити про те, що діагноз німецьких лікарів збігається з діагнозом, який раніше поставили українські медики. "Я не можу обговорювати це питання, бо це попередні висновки. Вони дійсно мало відрізняються від того діагнозу, який ставили свого часу українські фахівці. Ми будемо обговорювати це ще з канадськими лікарями після того, як вони дадуть хоча б попередні свої висновки", - зазначила Моісеєнко.

Заступник голови МОЗ повідомила також, що, німецькі лікарі висловили готовність повернутися до України в разі потреби.

Як повідомлялося, медики з Німеччини 14 лютого завершили огляд Тимошенко і полетіли з країни. Свої висновки поки що не надали фахівці з Канади. Перед тим, як відлетіти з України, німці залишили конверт з висновками членам комісії, до якої входять представники Канади, МОЗ України та ДПСУ.

Вчора, 15 лютого, захисник екс-прем'єра Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко заявив, що іноземні лікарі спростують всі заяви МОЗ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини