RU

Рекламісти назвали Яценюка головною жертвою виборчої гонки

10.02.2010, 16:30

Під час президентської виборчої кампанії найбільша кількість "чорного" піару була використана проти Арсенія Яценюка. Про це заявив на прес-конференції генеральний директор компанії стратегічних комунікацій Publicity Creating Валерій Курейко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Курейко зазначив, що один з яскравих прикладів використання "чорного" піару проти А.Яценюка - це спроби з'ясування його національності. "Яценюк і сам, напевно, не знав, хто у нього там у п'ятому і десятому поколінні... Щодо "чорного" піару, то Яценюк зібрав його найбільше, тому що після його прекрасного старту навесні, восени всі кандидати одночасно говорили про те, що рейтинг Яценюка падає, а оскільки ми перебуваємо в інформаційному просторі, якщо нам постійно про це кажуть, що ми у кінцевому результаті дійшли висновку, що справді у нього рейтинг повинен впасти", - наголосив експерт.

Також прикладом використання "чорного" піару В.Курейко назвав "наїзди" на виборчу кампанію кандидата Юлії Тимошенко "Вона працює", тоді як використання у рекламній кампанії Ю.Тимошенко маленького тигра Тигрюлі експерт вважає вдалим прикладом "білого" піару.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини