RU

Регіоналу Царьову про незаконність асоціації сказали у Медведчука

07.08.2013, 15:58
Регіоналу Царьову про незаконність асоціації сказали у Медведчука - Фото
Скріншот головної сторінки центру "Правова держава" з портретом голови ради Віктора Медведчука
Народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов цитував висновки про неконституційність угоди з Євросоюзом, зроблені Незалежним українським центром правових ініціатив і експертиз "Правова держава", раду якого очолює екс-голова Адміністрації президента України Віктор Медведчук..

Нагадаємо, регіонал Царьов заявив виданню Forbes Україна, що шість пунктів угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка Україна планує підписати на листопадовому саміті у Вільнюсі, суперечать Конституції України. У своїх висновках він послався на аналіз експертів центру "
Правова держава", який, як виявилося, очолює Медведчук. Крім того, як відомо, він є лідером громадського руху "Український вибір", який виступає за інтеграцію України в геополітичні проекти Росії, а не до Євросоюзу.

Сьогодні міністр юстиції України Олена Лукаш поцікавилася, хто попросив Царьова заявити про неконституційність угоди. "Коли я чую подібні закиди від осіб, які не мають належного рівня професійної підготовки, правової освіти та демонструють чиїсь думки, мені завжди хочеться запитати: "Хто вас попросив це сказати?". Це єдине питання, яке є у мене до Царьова : "Хто вас попросив це сказати?" - зазначила Лукаш.

Досьє на Віктора Медведчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини