RU

Регіоналка Засуха програла позов до Яценюка та ЗМІ

10.04.2013, 16:05
Регіоналка Засуха програла позов до Яценюка та ЗМІ - Фото
Тетяна Засуха (фото - rada.gov.ua)
Печерський районний суд Києва 9 квітня відмовив у задоволенні позову регіоналки Тетяни Засухи до лідера парламентської фракції ВО Батьківщина Арсенія Яценюка та інтернет-видання Українська правда щодо поширення нібито недостовірної інформації.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, раніше політсила звернулася до Київського окружного адміністративного суду з позовом щодо протиправних дій ОВК № 94. Уповноваженим представником Батьківщини при розгляді справи був Яценюк. Він подав клопотання про винесення окремої ухвали та направлення в прокуратуру інформації про те, що Засуха отримала в Укргазбанку кредит на суму близько 1 млн. грн. і під час виборів до Верховної Ради "дані кошти, ймовірно, могли бути відправлені на підкуп членів окружних виборчих комісій".

Ця інформація була опублікована на сайті інтернет-видання. Засуха подала в Печерський райсуд позов щодо поширення нібито недостовірної інформації. Але суд відмовив в його задоволенні.

"Суд визнав, що інформація, яка містилася в клопотанні А.Яценюка, не може вважатися негативною і не є недостовірною, оскільки до клопотання була додана копія заяви Тетяни Засухи про отримання кредиту. Заява була підписана самою Засухою, і на документі містилася резолюція працівника банку - "У роботу", - говорять в Батьківщині.

У рішенні Печерського райсуду також наголошується: "Більш того, ні позивач, ні банк не заперечують цього факту".

"При подачі клопотання Арсеній Яценюк не поширював недостовірну негативну інформацію про позивача, яка порочить її честь чи ділову репутацію. Навпаки, він у встановленому законом порядку звертався до компетентних органів з метою перевірки відомостей про потенційно неправомірні дії Засухи Т.В.", - сказано в рішенні.

Тетяна Засуха була народним депутатом від Партії регіонів у Верховній Раді шостого скликання. Вона балотувалася на виборах у парламент, які пройшли в жовтні 2012 року, по 94 округу (місто Обухів Київської області). Її головним суперником був представник ВО Батьківщина Віктор Романюк, який і переміг Засуху з відривом майже у 10 тис. голосів.

Проте, слідуючи рішенням Васильківського і Обухівського райсудів, 33 тис. голосів виборців окружком визнав недійсними і віддав перемогу регіоналці. Пізніше в Центрвиборчкомі визнали недійсними результати волевиявлення в п'яти одномандатних округах по Україні, в тому числі в скандальному окрузі № 94. Опозиційні партії Батьківщина та Свобода заявили, що висунутий на перевибори (дата яких ще не встановлена) в проблемних округах тих же кандидатів, яких висували восени.

Досьє на Татяну Засуху

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини