RU

Регіонали знову голосують чужими картками у Верховній Раді

19.03.2013, 13:28
Регіонали знову голосують чужими картками у Верховній Раді - Фото
e5502ea8aa97e1ce0a5e1c9ae3c23c65.jpg
У Верховній Раді України помічені кнопкодави, опозиція зажадала переголосування.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за проект постанови про порядок денний другої сесії Верховної Ради 7-го скликання N2175 на пленарному засіданні у вівторок проголосувало 227 карток народних депутатів. Однак депутат від Батьківщини Михайло Хміль зажадав слова і заявив про те, що при голосуванні були використані картка відсутнього народного депутата Миколи Рудьковського і картка призначеного міністром оборони Павла Лебедєва

Крім цього, було помічено ще одне голосування одного депутата за іншого. Фото- та відеоматеріали депутати продемонстрували спікеру Володимиру Рибаку і зажадали, у відповідності з новими положеннями закону про регламент, переголосувати дане питання. При переголосуванні кнопку "за" натиснув 147 народних депутатів при 226 необхідних. При черговому переголосуванні кнопки "за" натиснули 225 народних депутатів, рішення знову не було прийнято. В даний час прямо в сесійній залі проходять консультації керівників фракцій зі спікером Рибаком.

Реагуючи на вимогу опозиції вилучити картки відсутніх депутатів, Рибак поцікавився у лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, де знаходиться картка Рудьковського. Потім він заявив, що картка Рудьковського зараховуватися не буде. У відношенні картки Лебедєва Рибак зазначив: "Лебедєв на сьогоднішній день - народний депутат. Він є (в сесійній залі, - ред.)".

Депутати від більшості готові були підтримати додаткове включення до порядку денного одних законопроектів, опозиція - інших. У результаті жодна з пропозицій не могло набрати 226 голосів. Спікер Рибак запропонував доопрацювати проект постанови про порядок денний, з тим, щоб можна було знайти консенсус в залі. Він також запропонував депутатам затвердити голосуванням порядку денного на сьогодні. Проти неї ніхто з депутатів не заперечував, за проголосувало 382 народних депутата.

Відповідно до порядку денного, депутати сьогодні планують розглянути питання про призначення виборів депутатів Київради та київського міського голови, створити тимчасову комісію парламенту з питань розслідування фактів антиконституційного перегляду владою волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року, розглянути повторно з пропозиціями президента закон про розвиток виробництва і споживання біологічного палива, а також зміни до закону про державну підтримку сільського господарства в Україні. Крім цього, депутати планують призначити низку позачергових місцевих виборів і прийняти низку постанов про проведення парламентських слухань.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини