RU

Регіонали знайшли ще один привід не відпускати Юлію Тимошенко

04.11.2013, 12:25
Регіонали знайшли ще один привід не відпускати Юлію Тимошенко - Фото
Олександр Єфремов, Партія регіонів
Питання дозволу Юлії Тимошенко виїхати за кордон залишається дискусійним. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на засіданні погоджувальної ради, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Єфремов зазначив, що у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Україна ініціює позови в США і Швейцарію з повернення коштів, незаконно вивезених з України Павлом Лазаренком і Юлією Тимошенко. "У цій ситуації як бути? Ми почали обговорювати це питання на засіданні фракції, а депутати задають питання: а якщо цей позов офіційний, наскільки нас інформували ЗМІ, як тоді бути в цій ситуації? Яке рішення тоді приймати по Тимошенко?" - сказав він.

Нагадаємо, народні депутати планують у четвер розглянути законопроект про лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном. Це передбачено проектом порядку Верховної Ради дні на 5-8 листопада.

Сьогодні комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планує розглянути три законопроекти, прийняття яких дозволить засудженій екс-прем'єру Тимошенко отримати свободу або як мінімум виїхати на лікування за кордон.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини