Регіонали знайшли ще один привід не відпускати Юлію Тимошенко

04.11.2013, 12:25
Регіонали знайшли ще один привід не відпускати Юлію Тимошенко - Фото
Олександр Єфремов, Партія регіонів

Тепер лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов згадав про колишню співпрацю екс-прем'єрів Тимошенко і Лазаренка

Питання дозволу Юлії Тимошенко виїхати за кордон залишається дискусійним. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на засіданні погоджувальної ради, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Єфремов зазначив, що у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Україна ініціює позови в США і Швейцарію з повернення коштів, незаконно вивезених з України Павлом Лазаренком і Юлією Тимошенко. "У цій ситуації як бути? Ми почали обговорювати це питання на засіданні фракції, а депутати задають питання: а якщо цей позов офіційний, наскільки нас інформували ЗМІ, як тоді бути в цій ситуації? Яке рішення тоді приймати по Тимошенко?" - сказав він.

Нагадаємо, народні депутати планують у четвер розглянути законопроект про лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном. Це передбачено проектом порядку Верховної Ради дні на 5-8 листопада.

Сьогодні комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планує розглянути три законопроекти, прийняття яких дозволить засудженій екс-прем'єру Тимошенко отримати свободу або як мінімум виїхати на лікування за кордон.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!