RU

Регіонали збираються розблоковувати Раду без бійки

06.03.2013, 11:45
Регіонали збираються розблоковувати Раду без бійки - Фото
Олександр Єфремов
Регіонали обіцяють припинити неподобство у Верховній Раді без бійки. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу.

Єфремов зазначив, що за той час, що робота Ради блокується, накопичилася велика кількість законопроектів, які необхідно приймати. "І я думаю, що те неподобство, яке триває у Верховній Раді, найближчим часом повинно закінчуватися", - сказав він.

Єфремов підкреслив, що якщо колеги з опозиції працювати не готові, регіонали будуть думати, як виходити з ситуації. "Але довго це тривати не буде", - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, чому регіонали не прийшли сьогодні вранці раніше опозиціонерів і не переблокували трибуну, Єфремов сказав: "А навіщо? Ви нас штовхаєте на те, щоб ми влаштовували знову циркову виставу і потім всі камери це знімали і показували по всьому світу? Ми це можемо зробити. Це неважко зробити. Але ми сьогодні інші вже. У нас достатній досвід роботи в парламенті для того, щоб сказати, що працювати по-іншому треба".

За словами Єфремова, депутати, які вперше прийшли до парламенту, повинні розуміти, що парламент вже знаходиться на новому щаблі розвитку. "Тому не штовхайте нас, будь ласка, туди, щоб центральний орган законодавчої влади був посміховиськом у всьому світі", - попросив лідер фракції ПР.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини