RU

Регіонали зашлють голову ВРЮ в райцентр: "за вагомий внесок"

08.10.2012, 17:55
Регіонали зашлють голову ВРЮ в райцентр:
Володимир Колесніченко
Народний депутат-регіонал Ірина Бережна зареєструвала у Верховній Раді проект постанови про обрання голови Вищої ради юстиції (ВРЮ) Володимира Колесніченка на посаду судді Уманського міського районного суду Черкаської області.

"Пропонується за вагомий внесок у реалізацію державної правової політики, багаторічну самовіддану працю та високий професіоналізм обрати Колесніченка Володимира Миколайовича, раніше обраного безстроково, на посаду судді Уманського міського районного суду Черкаської області", - йдеться в документі.

Депутат зазначає, що Колесніченко є "прикладом працездатності, жертовної відданості державних справ і вміння добиватися поставленої мети".

Бережна зазначає, що на посаді голови ВРЮ Колесніченко зміг забезпечити "ефективне виконання покладених на ВРЮ функцій, в першу чергу, в процесі призначення та обрання суддів, притягнення їх до відповідальності, призначення суддів на адміністративні посади в судах та звільнення з цих посад".

Разом з тим, на її думку, на посаді судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Колесніченко "стане суттєвим посиленням кадрового потенціалу суддів Черкащини та буде сприяти подальшому поліпшенню рівня здійснення цим судом правосуддя".

Нагадаємо, Колесніченко був обраний на посаду голови ВРЮ в березні 2010 року.

Раніше в ЗМІ писали, що Володимир Колесніченко є багаторічним соратником Сергія Ківалова. Однак Колесніченко знаходиться в складних відносинах з радником президента, який курирує питання юстиції Андрієм Портновим. Останній, за деякими даними, має намір поставити головою ВРЮ наближену до себе людину.

Досьє на Володимира Колесніченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини