RU

Регіонали запропонували позбавляти мандатів за блокування трибуни

21.02.2013, 13:04
Регіонали запропонували позбавляти мандатів за блокування трибуни - Фото
Олександр Єфремов
Регіонали пропонують позбавляти депутатів мандатів через суд за прогули і блокування трибуни. Про це повідомив журналістам на брифінгу лідер фракції  Партії регіонів Олександр Єфремов..

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов зазначив, що сьогоднішні переговори, як і попередні, завершилися нічим. Більшість пропозицій опозиції, за його словами, вже прописані в регламенті за винятком норм, які, на думку Єфремова, є неприпустимими.

Зокрема, це стосується переголосування законопроектів при прийнятті яких були помічені порушення. Єфремов зазначив, що в свою чергу Партія регіонів пропонує усунути причину неперсонального голосування, передбачивши відповідальність за прогули.

"Якщо народний депутат три пленарних засідання протягом місяця не був присутній на роботі, значить у спікера парламенту, або у 226 депутатів з'являється право подати на цього депутат в суд. У суду з'являється право позбавити такого депутата мандата", - сказав він.

Єфремов зазначив, що по суті це норма КЗпП. У той же час, на думку ряду експертів, така норма може бути визнана неконституційною. На думку Єфремова, якщо норма буде оскаржена в Конституційному суді, поки суд розглядатиме подання, депутати зможуть врегулювати питання відповідальності за прогули, в тому числі шляхом внесення змін до Конституції.

Аналогічне покарання за аналогічною процедурою регіонали пропонують ввести і за блокування трибуни. "Міра відповідальності одна за перешкоджання роботи держустанов і тим більше Конституцією певного органу. Думаю, що ви зі мною погодитеся, що це досить серйозна міра, яка дозволить остудити всі голови", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини