RU

Регіонали запропонували новий варіант вирішення питання Тимошенко

12.11.2013, 10:54
Регіонали запропонували новий варіант вирішення питання Тимошенко - Фото
d7c6d669d5cdebefc9d13fc8b0c5610f.jpg
На засіданні робочої групи Ради з підготовки закону про лікування ув'язнених за кордоном депутат від Партії регіонів Інна Богословська запропонувала новий спосіб вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це повідомляє Коммерсант-Украина у статті "Таке відразу не лікується".

На її думку, компромісом може стати закон, який дозволить засудженому "брати перерву у відбуванні покарання для лікування з можливістю подальшого умовно-дострокового звільнення (УДЗ)".

"Ми знаємо, що там у Юлії Тимошенко немає важкої хвороби. Треба визнати, що ми приймаємо політико-правове рішення", - додала Богословська, вносячи цю пропозицію.

Зазначимо, раніше сторони не обговорювали можливість того, що тюремний термін екс-прем'єра може бути знятий за УДЗ.

Нагадаємо, вчора робоча група з питання Юлії Тимошенко узгодила деякі пункти з підготовки законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордоном. Зокрема, зміни щодо лікування ув'язнених за кордоном мають бути внесені до кримінального кодексу України, право на лікування за кордоном не повинні отримувати ув'язнені, засуджені за тяжкі злочини, пов'язані з насильством. Сьогодні робоча група продовжить своє засідання.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини