RU

Регіонали вирішили віддати опозиції майже половину комітетів

03.12.2012, 17:39
Регіонали вирішили віддати опозиції майже половину комітетів - Фото
Володимир Рибак
У новій Верховній Раді буде на один комітет більше, ніж у парламенті шостого скликання. Про такі пропозиції підготовчої групи повідомив сьогодні регіонал Володимир Рибак. Нардеп зазначив, що кількість комітетів планується збільшити на один, таким чином, в новому парламенті буде 27 комітетів і одна спеціальна контрольна комісія з питань приватизації - всього 28, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами політика, представникам більшості пропонується віддати 15 комітетів, серед яких комітети, "що мають значення для прийняття законів", а опозиції - 13 комітетів, які дозволять їм реалізувати свою контрольну функцію.

Рибак пояснив, що збільшити кількість комітетів планується за рахунок поділу комітету з питань фінансів і податкової політики. "Раніше у Верховній Раді було два комітети, окремо - фінансовий і по податковому законодавству. Потім їх об'єднали. Зараз ми пропонуємо, тому що в цьому комітеті дуже велике навантаження, розбити, і ми винесемо цей проект на обговорення", - сказав він.

Які саме комітети пропонується віддати владі, а які опозиції, Рибак не уточнив. Рішення щодо розподілу комітетів на сьогоднішньому засіданні підготовчої групи по роботі парламенту сьомого скликання прийнято не було. Наступне засідання групи відбудеться в четвер.

Нагадаємо, перше засідання новообраної Верховної Ради відбудеться 12 грудня 2012 року.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини