RU

Регіонали відхрестилися від миколаївського мажора

20.03.2012, 09:19
Регіонали відхрестилися від миколаївського мажора - Фото
5e7a6747a49a74622651631ab0f660e9.jpg
"Максим Присяжнюк, який звинувачується у жорстокому згвалтуванні Оксани Макар, не є членом Молодих регіонів з лютого 2010 року", - заявив голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації Молоді регіони Андрій Пінчук, якого цитує прес-служба партії.

За його словами, рішення про виключення Присяжнюка було прийнято правлінням Миколаївської облорганізації Молодих регіонів більше року тому, 24 лютого 2010 року, через грубі порушення статуту організації. Перед цим, 22 грудня 2009 року, Присяжнюку було оголошено догану.

"У нашій організації не місце молодим людям з девіантною поведінкою, які дозволяють собі з'являтися на офіційних заходах і в офісі Молодих регіонів в стані алкогольного сп'яніння, нецензурно висловлюватися на адресу своїх колег і людей похилого віку", - зазначив Пінчук.

Разом з тим народний депутат від Партії регіонів Владислав Забарський заявив, що Присяжнюк вже після вигнання з Молодих регіонів в 2010 році намагався продовжити політичну кар'єру в рядах Єдиного центру. І навіть був уповноваженою особою Єдиного центру на місцевих виборах в Миколаївській області.

"Очевидно з цієї метушні з партії в партію: Присяжнюк надходив як пристосуванець, шукаючи політичне прикриття. Тому рекомендую нашим політичним опонентам прикусити язики, а не спекулювати на даній темі", - підкреслив Забарський.

"Що стосується Присяжнюка, то, незважаючи на те, що він колись був у рядах Молодих регіонів і Єдиного центру, ми вимагаємо адекватного покарання за всі його злочинні дії. А також ми сподіваємося, що бютівці не будуть вимагати для Присяжнюка орден, як в свій час вони вимагали дати орден Лозинському за упіймання небезпечного злочинця", - додав він.

Нагадаємо, троє молодих чоловіків заманили в квартиру й згвалтували 19-річну дівчину. Потім, щоб приховати сліди злочину, вони спробували задушити й спалити її.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини