RU

Регіонали сьогодні реєструють в ЦВК списки кандидатів у депутати

03.08.2012, 09:56
Регіонали сьогодні реєструють в ЦВК списки кандидатів у депутати - Фото
24934573c26701b02905b607c15ec5fe.jpg
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Партія регіонів сьогодні реєструє в Центральній виборчій комісії свої списки кандидатів на парламентські вибори. Під будівлею ЦВК зібралися близько 200 прихильників цієї політичної сили.

"Ми сьогодні одні з перших прийшли дружньою компанією здавати документи щодо кандидатів в народні депутати від нашої політичної партії", - сказав голова виборчого штабу Партії регіонів Андрій Клюєв. Він підкреслив, що Партія регіонів надзвичайно ретельно підійшла до вибору кандидатів. "Що стосується мажоритарників, ми більше року вивчали ситуацію в кожному регіоні. Відбирали найавторитетніших людей на даній території, звіряли по кожному з них рейтинг. І таких кандидатів ми запрошували до себе в політичну партію, якщо вони не були в Партії регіонів, а також відбирали своїх партійців", - розповів він.

Говорячи про партійний список, Клюєв підкреслив, що в нього увійшли досвідчені люди, яким під силу реалізувати програму реформ президента. "Я вважаю, що ми зобов'язані будемо перемогти в цій виборчій компанії, що б закінчити реформи, розпочаті президентом", - додав політик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини