RU

Регіонали схвалили: онлайн трансляція буде не з усіх дільниць

18.09.2012, 15:52
Регіонали схвалили: онлайн трансляція буде не з усіх дільниць - Фото
280c73f636ef38c9771262b0ee52fdc1.jpg
Верховна Рада України прийняла за основу зміни до закону про відеокамери на виборчих дільницях. За проект змін до закону "Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів 28 жовтня 2012" N11104 в першому читанні проголосувало 256 карток народних депутатів.

Відповідно до запропонованих змін, стаття 2 закону доповнюється положенням про те, що якщо технічно неможливо забезпечити трансляцію з приміщення для голосування на окремій виборчій дільниці, система відеоспостереження використовується для створення та зберігання відповідної інформації. Також пропонується встановити, що в режимі трансляції відеокамери працюють до 20:00 дня голосування, а потім - в режимі запису і зберігання інформації, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Чинний закон передбачає, що в режимі трансляції відеокамери працюють до завершення голосування на виборчій дільниці. Крім цього, депутати прийняли рішення про підготовку документа до другого читання за скороченою процедурою, тобто, він може бути прийнятий в цілому вже на наступному пленарному тижні. За таке рішення проголосувало 254 картки народних депутатів.

У ході обговорення законопроекту народний депутат від НУНС  Руслан Князевич зазначив, що йдеться про дві основні зміни. "Якщо немає можливості технічного забезпечення онлайн-трансляції - проводиться відеонагляд. Почекайте, витратили мільярд для того, щоб була забезпечена технічно на кожній ділянці онлайн-трансляція ... вже 700 мільйонів витратили, а тепер вирішили, що якщо немає можливості технічно забезпечити ... то тоді проводити відеонагляд. Але це ж совість треба мати! І друге, найголовніше: отримати запис (відеозапис з виборчої дільниці, - ред.) можна буде - вдумайтеся - лише за рішенням ЦВК ", - сказав він.

Князевич звернув увагу на те, що на оскарження в судах дається два дні. ЦВК може видавати записи протягом року, і такі рішення буде приймати вибірково. "Шановні колеги, не вдавайтеся до такого дрібного шулерства. Це просто несолідно", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини