RU

Регіонали продовжать сесію заради скасування недоторканності

20.06.2012, 14:17
Регіонали продовжать сесію заради скасування недоторканності - Фото
d098afbdc30e6a723fb0e7f31d53e6a4.jpg
Про це народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник повідомив у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ. Олійник зазначив, що терміни розгляду законопроекту будуть залежати від того, як швидко його розгляне Конституційний суд, в який законопроект Рада планує направити 5 липня.

Відповідаючи на запитання, яким чином, направляючи законопроект до Конституційного суду в останній день літньої сесії, регіонали планують укластися в терміни розгляду законопроекту, який потрібно попередньо прийняти на одній сесії і вийти на остаточне рішення 300 голосами на наступній сесії, Олійник сказав: "Ми зробили офіційну заяву про те, що ми готові працювати ще тиждень додатково. Сесія не завершується. Також є можливість зібрати 150 підписів, зробити позачергову (сесію, - ред.), якщо ми готові до такого рішення. І хіба це буде порушенням процедури? Ні " .

Олійник також зазначив, що сподівається на те, що ситуація в парламенті навколо даного питання істотно зміниться після того як з'їзди політичних партій сформують списки кандидатів в народні депутати і будуть визначені кандидати по мажоритарних округах. "Якщо хтось не потрапляє в список, не потрапляє на мажоритарку, може він зробити українському народу подарунок, змінивши свою позицію і сказати: я все одно буду через два місяці доторканним. Чому не зробити українському народу такий подарунок, щоб у депутатів був інший імунітет?", - зазначив він.

Олійник звернув увагу на те, що в законопроекті, який підтримує більшість, йдеться не про скасування недоторканності, а про зміну імунітету, що дозволяє залучати до відповідальності народних депутатів, якщо до них є питання з боку правоохоронних органів. Раніше, відповідаючи на питання журналістів, він зазначив, що депутати від більшості підтримали опозиційний проект закону про зняття недоторканності з депутатів, президента і суддів, в надії на те, що опозиціонери також підтримають законопроект більшості.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини