RU

Регіонали поспішають підвищити пенсії та зарплати

21.02.2012, 10:08
Регіонали поспішають підвищити пенсії та зарплати - Фото
Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов
"Ми хочемо, щоб найближчим часом Кабінет міністрів надав Верховній Раді матеріали, які давали б відповідь на питання про можливість підвищення пенсій", - заявив голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов, якого цитує прес-служба партії.

За його словами, президент України також доручив розглянути можливість їх диверсифікації. "Вийшло, що мінімальні пенсії ми підвищили, і тепер люди, які отримували середні пенсії, - залишилися з мінімальними", - додав він.

"Подібна ситуація склалася із зарплатами працівників бюджетних організацій. Вони сьогодні настільки низькі, що часом люди йдуть з роботи, адже неможливо забезпечити сім'ю", - сказав нардеп.

За його словами, фракція Партії регіонів також просить Кабінет міністрів звернути увагу на вирішення проблем комунального господарства й можливість виділення коштів на ремонт житлового фонду, внутрішньоквартальних дорожніх покриттів, ліфтів, підвалів і т.д.

"Якщо найближчим часом ми отримаємо відповідь від Кабінету міністрів про можливість зміни держбюджету в цьому напрямку, то до кінця поточного кварталу змогли б внести дані зміни, а з квітня ввести дане законодавство в дію", - резюмував Єфремов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини