RU

Регіонали обіцяють відреагувати на критику руху Чесно

19.09.2012, 11:57
Регіонали обіцяють відреагувати на критику руху Чесно - Фото
Фото: ЛігаБізнесІнформ
У Партії регіонів обіцяють відреагувати на інформацію руху Чесно про порушників критеріїв доброчесності у виборчому списку партії. Таку обіцянку дав представникам руху народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представники руху Чесно передали сьогодні свої матеріали і в'язку часнику Ярославу Сухому і керівнику інформаційного департаменту Партії регіонів Ірині Міліневській на ганку партійного офісу в Києві.

Учасники руху Чесно проаналізували прохідну частину списків шести партій, у яких, за даними соцопитування, є шанси пройти в парламент за результатами виборів. Зокрема, зі списку Партії регіонів проаналізовано 120 чоловік, з них 106, за інформацією, якою на даний момент володіють представники руху Чесно, порушили критерії доброчесності.

Представники руху повідомили, що передають списки порушників за три дні до оприлюднення даної інформації на сайті руху, з тим, щоб штаби і кандидати могли ознайомитися з такою інформацією та спростувати її. У разі аргументованого спростування інформація по кандидату буде виправлена.

Оприлюднити всю інформацію, з урахуванням можливих виправлень, представники мають намір 25 вересня. Ярослав Сухий поцікавився, чому партіям дається три дні на відповідь, а не 15, як це передбачено законом про інформацію.

Представники руху Чесно відзначили, що їх дані не є зверненням громадян, і регіонали можуть реагувати на цю інформацію, якщо захочуть. Сухий підкреслив, що свою відповідь Партія регіонів гарантує, проте при цьому відзначив, що для перевірки інформації необхідний час, в тому числі для того, щоб перевірити інформацію на місцях. Представники руху Чесно запевнили депутата, що якщо інформація по якомусь із кандидатів надійде після оприлюднення моніторингу, дані по кандидатах будуть виправлені.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини