RU

Регіонали не підуть на компроміс з опозицією щодо статусу суддів

10.10.2013, 10:10
Регіонали не підуть на компроміс з опозицією щодо статусу суддів - Фото
Валерій Писаренко
У Партії регіонів не мають наміру щось змінювати в президентському законопроекті про внесення змін до Конституції щодо посилення гарантій незалежності суддів. В опозиції вважають, що цей документ не має нічого спільного з євроінтеграцією і "посилить залежність судової системи від президента". Партії регіонів запевнили, що візьмуть документ без участі опозиції. Про це пише газета Комерсант-Україна у статті Боротьба за вибивання.

"Процедура, за якою відбувається процес внесення змін до Конституції, що не передбачає ніяких змін законопроекту (після його оцінки Конституційним судом) - в іншому випадку все доведеться починати спочатку, а це може затягнути процес до осені наступного року", - заявив голова парламентського комітету з питань правової політики Валерій Писаренко (ПР).

За його словами, комітет вчора схвалив законопроект. "Ми очікуємо, що в четвер Верховна Рада прийме його 226 голосами, і ці голоси знайдуться! На наступній сесії Ради для його прийняття потрібно 300 голосів, до того часу опозиції доведеться переглянути свої твердження - законопроект є євроінтеграційним, він схвалений Венеціанською комісією, для нас очевидно, що Європа на 100 % його підтримує", - зазначив депутат.

Нагадаємо, три опозиційні партії заявили, що не підтримають законопроект в його нинішньому вигляді і закликали владу сісти за стіл переговорів.

Досьє на Валерія Писаренка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини