RU

Регіонали не хочуть шуму навколо торговельної війни з Росією

02.09.2013, 12:55
Регіонали не хочуть шуму навколо торговельної війни з Росією - Фото
Олександр Єфремов

Партія регіонів пропонує не розглядати в парламенті питання торговельної війни з Росією, щоб не загострювати ситуацію. Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов вважає, що торгову війну недоцільно розглядати в п'ятницю під час традиційної години запитань до уряду. "Якщо ми хочемо пошуміти з цього питання і загострити ситуацію, то ми можемо це поставити і зробити. Якщо ж ми хочемо вирішити, то, як мені бачиться, у нас не використані до кінця інші майданчики, в тому числі й урядові", - пояснив він.

Єфремов зазначив, що для того, щоб "запустити товари в бік Російської Федерації", потрібна робота фахівців, а не заяви політиків.

Нагадаємо, заслухати членів уряду з даного питання в парламенті запропонував лідер фракції Батьківщина
Арсеній Яценюк. "Думаю, від Кабінету міністрів прийшов час почути конкретну відповідь - що відбувається в українсько-російських відносинах? Коли наші російські партнери почнуть дотримуватися угоди про зону вільної торгівлі? Незрозуміло, що робити. Товари стоять. Рішень немає. Плану дій України немає", - сказав він.

Досьє на Олександра Єфремова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини