RU

Регіонали не хочуть позбавляти мандатів кнопкодавів і тушок

29.01.2013, 10:41
Регіонали не хочуть позбавляти мандатів кнопкодавів і тушок - Фото
e4eddfd9562a7bcb5fbda8620e347c76.jpg
У фракції Партії регіонів у Верховній Раді України виступили проти ідеї позбавлення депутатського мандата за неперсональне голосування, заявив перший заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов. Про це пише Комерсант-Україна в статті "УДАР б'є по депутатам".

Так, Чечетов, коментуючи ініціативу партії
УДАР Віталія Кличка, заявив: "Де вони знайдуть 300 голосів для внесення такої зміни в Конституцію? У Партії регіонів божевільних немає, ми за таке голосувати не будемо, це маячня сивої кобили".

Нагадаємо, раніше в партії Кличка запропонували проект змін до Конституції, який передбачає розширення переліку підстав для дострокового припинення повноважень народного депутата. Серед іншого УДАР пропонує позбавляти мандату у разі використання депутатом чужої картки для голосування, систематичні прогули засідань парламенту і парламентських комітетів, а також наявності інформації про подвійне громадянство особи, обраної в парламент.

Крім того, УДАР запропонував карати депутатів, обраних від певної партії, які не ввійшли до складу відповідної фракції. Депутата також слід позбавляти мандата за його вихід або виключення з фракції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини